IZRAUJAM UZVARU STARPTAUTISKĀ TURNĪRĀ KAUŅĀ

Džudo rudens cēliens mūsu klubam sācies ar pozitīvām emocijām, jo uzvaru starptautiskajā turnīrā “Kaunas Open 2023” izcīnīja mūsu U15 un U18 vecuma grupu komanda. Līdz vēlai naktij ieilgušās cīņas vainagojās ar trīs zelta, divām sudraba un trīs bronzas medaļām, kas tad arī ļāva iegūt pirmo vietu gandrīz 70 klubu lielā konkurencē.

Apsveicam turnīra uzvarētājus – Reini Krīgeru (U15, -55kg), Varvaru Pjatecku (U15, -44kg) un Markusu Zuģicki (U18, -60kg)! Sudraba medaļas ieguva Mārtiņš Ieviņš (U15, -46kg) un Artemijs Paškovs (U15, -60kg), bet bronzas godalgas izcīnīja Maksims Konstantinovs (U15, -66kg), Tomass Manfelds (U18, -81kg) un Dāvis Zuģickis (U15, -38kg). Četri mūsu sportisti – Dmitrijs Kolosovs, Vadims Nesterovs, Igors Podkujko un Marats Ščerbaks palika soli aiz goda pjedestāla – viņiem 5.vieta.

Konkurence turnīrā, kas bija veltīts džudo tiesneša Žigiminta Rībina piemiņai, bija ļoti sīva; populārākajās svara kategorijās dalībnieku skaits pārsniedza 20 un pat 30 sportistu. Arī valstu pārstāvniecība sacensībās liela – uz tatami izgāja 400 džudistu no Čehijas, Grieķijas, Igaunijas, Īrijas, Latvijas, Lietuvas, Moldovas, Norvēģijas, Polijas, Slovākijas, Slovēnijas, Ukrainas un Vācijas.

Kopvērtējumā aiz KYODAI komandas palika “Lemur” džudo klubs no Varšavas, izcīnot trīs zelta un vienu sudraba medaļu, bet trešie – Lietuvas sportisti no kluba “Ristis” ar trīs zelta medaļām.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti