RUDENS VĒTRA ATPŪŠ ZELTU ĀDAŽOS

Bagātīgs medaļu birums KYODAI komandai XI Starptautiskajā džudo turnīrā “Zelta rudens 2023”, kas divas dienas norisinājās Ādažos. Mūsu 60 sportistu komanda izcīnīja 15 zelta, astoņas sudraba un 15 bronzas godalgas, iegūstot pirmo vietu kopvērtējumā.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Marianna Bruja (U18, +63kg), Mārtiņš Ieviņš (U16, -46kg), Ralfs Jakstevičs (U10, -35kg), Ričards Jēkabsons (U10, -32kg), Daniels Kuzņecovs (U9, -25kg), Patriks Leonards Lovnieks (U14, -66kg), Ričards Ķīsis (U14, -35kg), Madara Linda Mazapša (U12, +44kg), Franks Mikuckis (U12, -42kg), Eva Kiara Ngari (U10, -32kg), Megija Pavāre (U14, -48kg), Markuss Pavārs (U16, -66kg), Igors Podkujko (U14, -73kg), Aleksandrs Semenistijs (U12, -38kg) un Markuss Šaicāns (U21, -73kg).

Sudraba godalgas ieguva Hugo Atis Celms (U12, -35kg), Dmitrijs Kolosovs (U14, -73kg), Maksims Konstantinovs (U16, -66kg), Augusts Eduards Mazapšs (U10, -35kg), Kristaps Palamarčuks (U12, -29kg), Hugo Pastars (U9, -25kg), Kirils Romaņutins (U16, -55kg) un Daniels Zvaners (U18, -73kg).

Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Rafails Demidenoks (U12, -38kg), Sarihans Ibragimovs (U9, -32kg), Tomass Jurāns (U10, -29kg), Nikolajs Kuzņecovs (U9, -32kg), Jakovs Lukjanovs (U12, -42kg), Sandis Nikolajevs (U14, -35kg), Grigorijs Pakula (U14, -35kg), Artemijs Paškovs (U16, -60kg), Markuss Pomaskovs (U18, -73kg), Matīss Pomaskovs (U14, -50kg), Ruslans Rassohins (U12, -35kg), Markus Reinsalu (U14, -38kg), Polina Rivare (U10, -32kg), Mihails Sotniks (U12, +55kg) un Deivs Zvaners (U14, -42kg). Deviņi mūsu sportisti izcīnīja 5.vietu.

Trīs reizes mūsu džudisti satikās finālā: Daniels bija pārāks par Hugo, Ralfs uzvarēja Augustu, bet Markuss pārspēja Maksimu.

Divu dienu laikā uz tatami izgāja gandrīz 500 džudistu no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Kopvērtējumā aiz mūsu kluba otrie palika mājinieki un sacensību rīkotāji Ādažu BJSS (12 zelti, 8 sudrabi un 9 bronzas), bet trešie – Jelgavas BJSS ar 7 zelta, 8 sudraba un 10 bronzas medaļām.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti