LATVIJAS MEISTARSACĪKSTĒS JUNIORIEM TRĪS MEDAĻAS

Zelts, sudrabs un bronza – turklāt visas medaļas vienā svara kategorijā (līdz 73kg) – tāds ir mūsu komandas sniegums Latvijas meistarsacīkstēs U21 vecuma grupā. Tikai vienas uzvaras pietrūka, lai KYODAI aizņemtu visu goda pjedestālu.

Par meistarsacīkšu uzvarētāju kļuva Emīls Potapovs, kurš rekordgarā – 14 minūšu (!!!) finālcīņā pārspēja Markusu Šaicānu. Bronza šajā kategorijā Rūdim Janovam, bet piektais palika Markuss Pomaskovs.

Turnīrā piedalījās 56 sportisti, pārstāvot 15 Latvijas džudo klubus. Kopvērtējumā mūsu klubs ierindojās 4.vietā.

Pēc sacensībām daļa mūsu sportistu un tiesnešu piedalījās Latvijas džudo federācijas rīkotajā seminārā, gūstot jaunas teorētiskās zināšanas un prasmes.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti