KLUBA DZIMŠANAS DIENĀ LIELISKA DĀVANA – UZVARA LATVIJAS MEISTARSACĪKSTĒS U15 unU13 GRUPĀ

Lieliskus svētkus sev un saviem līdzjutējiem sagādāja mūsu džudo kluba komanda, tieši 13.dzimšanas dienā uzvarot Latvijas meistarsacīkstēs U13 un U15 vecuma grupā. Dienu vēlāk uz tatami devās U11 vecuma grupa, kur KYODAI šoreiz neveicās tik labi, kā vēlētos: mūsu jaunākajiem biedriem  kopvērtējumā septītā vieta.

Jāuzsver, ka no šā gada Eiropas džudo federācija ir ieviesusi jaunu sacensību formātu – “European Judo Hopes Cup” (“Eiropas džudo cerību kauss”), kurā piedalīsies džudisti līdz 15 gadu vecumam. Paredzēti septiņi posmi, pirmais no tiem aprīlī norisināsies Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētā Sarajevā, bet novembra vidū jaunās džudo cerības uzņems arī Rīga. Latvijas meistarsacīkstes ir svarīgs turnīrs savu spēku pārbaudei pirms dalības Eiropas līmeņa sacensībās.

KYODAI U13 un U15 vecuma grupas sportisti izcīnīja desmit zelta un četras bronzas medaļas, ievērojami atraujoties no tuvākajiem sekotājiem – Ādažu BJSS, kuru kontā četri zelti, divi sudrabi un trīs bronzas. Kopvērtējuma labāko trijnieku noslēdza džudo klubs “Sensei” ar trīs zelta, četrām sudraba un vienu bronzas medaļu. Savukārt U11 vecuma grupas džudistiem kopā trīs medaļas – viens zelts un divas bronzas. Šajā grupā kopvērtējumā labākie bija FUDOSHIN, “Samurs” un Ādažu BJSS.

Par Latvijas meistarsacīkšu uzvarētājiem U15 vecuma grupā kļuva: Nikola Gluhovska (U15, -57kg), Reinis Krīgers (U15, -60kg), Ričards Ķīsis (U15, -34kg), Megija Pāvāre (U15, -48kg), Varvara Pjatecka (U15, -44kg), un Igors Podkujko (U15, -73kg).

Par Latvijas meistarsacīkšu uzvarētājiem U13 vecuma grupā kļuva: Hugo Atis Celms (U13, -38kg), Franks Mikuckis (U13, -46kg), Olivers Mīlenbergs (U13, -30kg) un Daniils Podkujko (U13, -50kg).

Par vienīgo Latvijas meistarsacīkšu uzvarētāju U11 vecuma grupā kļuva Ričards Jēkabsons (-34kg).

Savukārt bronzas medaļas ieguva Tomass Jurāns (U11, -30kg), Jakovs Lukjanovs (U13, -42kg), Augusts Eduards Mazapšs (U11, -38kg), Sandis Nikolajevs (U15, -34kg), Aleksandrs Semenistijs (U13, -38kg) un Deivs Zvaners (U15, -46kg). 12 mūsu sportisti palika vienas uzvaras attālumā no goda pjedestāla, – viņiem augstā 5.vieta.

U13 un U15 vecuma grupā kopā startēja 292 sportisti, pārstāvot 34 džudo klubus no Latvijas un Lietuvas, savukārt U11 vecuma grupā piedalījās 154 džudisti no 27 klubiem.