OTRĀ VIETA DŽUDO TURNĪRĀ POLIJĀ

Trīsdesmit džudistu liela komanda pagājušajā nedēļā bija devusies uz Polijas pilsētu Bjalistoku, lai piedalītos “Bialystok Judo Cup III”. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šoreiz KYODAI kopvērtējumā izcīnīja otro vietu, – mūsu sportistiem astoņas zelta, trīs sudraba un sešas bronzas medaļas.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva Karlīna Gobiņa (U11, -27kg), Ralfs Jakstevičs (U11, -35kg), Augusts Eduards Mazapšs (U11, -38kg), Eva Kiara Ngari (U11, -33kg), Varvara Pjatecka (U15, -44kg), Daniils Podkujko (U13, -50kg), Igors Podkujko (U15, -73kg) un Aleksandrs Semenistijs (U13, -39kg).

Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Ričards Jēkabsons (U11, -35kg), Franks Mikuckis (U13, -46kg) un Reinis Krīgers (U15, -60kg), savukārt bronzas medaļas izcīnīja Damirs Ambrosovs (U11, -32kg), Timurs Ambrosovs (U15, +81kg), Krišjānis Bērziņš (U15. -66kg), Sandis Nikolajevs (U13, -38kg), Kristaps Palamarčuks (-30kg) un Deivs Zvaners (U15, -46kg).

Kopumā turnīrā piedalījās 360 džudistu no Polijas, Latvijas, Lietuvas un Ukrainas. Par kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Lietuvas džudo kluba “Budoka” komanda, bet trešie – turnīra organizētāji “KS Gwardia Judo Bialystok”.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti