BALTIJAS ČEMPIONĀTĀ U18 UN U21 – DESMIT MEDAĻU

Nedēļas nogalē Rīgā notika jau tradicionālais Baltijas valstu džudo čempionāts, kurā tika noskaidroti spēcīgākie U18 un U21 vecuma grupā. Divu dienu laikā mūsu kluba džudisti izcīnīja desmit medaļu – vienu zelta, divas sudraba un septiņas bronzas, kopvērtējumā noslēdzot labāko sešinieku.

Par mūsu vienīgo čempionu kļuva Ņikita Afanasjevs (U18, -90kg), kurš finālā pārspēja savu kluba biedru Tomasu Manfeldu. Jāpiebilst, ka puiši finālā tikās arī nesenajās Latvijas meistarsacīkstēs, kurās pārāks bija Tomass. Otru sudraba godalgu šajā turnīrā sarūpēja Mārtiņš Ieviņš (U18, -50kg). Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Toms Kristiāns Birkhāns (U18, -60kg), Marianna Bruja (U18, +70kg), Kristiana Jurkevica (U21, -78kg), Estere Kočkina (U18, -70kg), Roberts Leizāns (U21, -60kg), Francis Mikuckis (U21, -81kg) un Markuss Šaicāns (U21, -73kg). Piektā vieta Dmitrijam Kolosovam, Markusam Pavāram un Markusam Pomaskovam.

Divu dienu laikā uz tatami izgāja 243 kadeti un juniori, pārstāvot 46 Latvijas, Igaunijas un Lietuvas klubus. Kopvērtējumā pārliecinoši uzvarēja džudisti no “Vilnius Viesulas” kluba, izcīnot piecas zelta, divas sudraba un piecas bronzas medaļas. Otrie V.Zeļonija SS audzēkņi ar trīs zelta, divām sudraba un trīs bronzas medaļām, savukārt trešie Igaunijas džudo klubs “OLYMPIKO”, kuram divas zelta un pa vienai sudraba un bronzas medaļai. Pirmajā sešiniekā ierindojās pa diviem klubiem no katras valsts, bet kopumā augstvērtīgāko rezultātu (iegūstot 12 no 26 iespējamām zelta medaļām) demonstrēja mūsu dienvidu kaimiņi.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti