GADU IESĀKAM AR UZVARU LATVIJAS MEISTARSACĪKSTĒS U18 VECUMA GRUPĀ

Veiksmīgi mūsu džudo klubam iesākusies jaunā sezona – izcīnīta uzvara Latvijas meistarsacīkstēs kadetiem (U18). Mūsu komandai divas zelta, piecas sudraba un divas bronzas medaļas.

Par meistarsacīkšu uzvarētājiem kļuva Marianna Bruja (+70kg) un Tomass Manfelds (-90kg)!

Sudraba medaļas šoreiz Ņikitam Afanasjevam (-90kg), Mārtiņam Ieviņam (-50kg), Esterei Kočkinai (-70kg), Vadimam Nesterovam (+90kg) un Markusam Pavāram (-66kg), bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Toms Kristiāns Birkhāns (-60kg) un Daniels Zvaners (-73kg). Augstā 5.vieta Dmitrijam Kolosovam (-81kg).

Meistarsacīkstēs piedalījās tikai Latvijas džudo klubi, kurus pārstāvēja 115 sportisti. Kopvērtējumā otrajā vietā ierindojās V.Zeļonija SS, bet trešie palika Jūrmalas SS audzēkņi.

Nākamais starts mūsu kadetiem jau pēc nepilnām divām nedēļām, kad Rīgā notiks Baltijas džudo čempionāts.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti